Берба у школском винограду

Дан је био прелеп и посебан за нашу Средњу стручну школу „Борислав Михајловић Михиз“!

У винограду су се окупили ученици све четири године смера виноградар-винар, а позиву нису могли да одоле ни њихови другари смера кулинарски техничар који су се спремно одазвали са својим умећем у спремању хране. Било је ту традиционалног послужења, хармонике, девојака у народним ношњама , а на првом месту берба. У брању грожђа су учествовали сви, ђаци и наставници. Kако нас је посетила и телевизијска екипа, један од ученика који је интервјуисан лепо је рекао како је „смер перспективан, а да наставници пазе на своје ђаке“. Па тако је било и данас. У галерији која следи можете погледати како је то све изгледало.Берба у школском винограду
Објављено четвртак, 15 септембар 2016 06:39 | Аутор Супер Усер | Штампа | Ел. пошта | Погодака: 331