^ Повратак на врх

Распоред одржавања наставе

Учење на даљину

Додатне информације у вези са учењем на даљину, као видом подршке настави , родитељи могу добити позивом  на број телефона

011 / 735-05-57

Кувајте са нама

FB страница наше школе

by Αεροπορικα Εισητηρια

Elektronske novine "Mihiz"

Učenici novinarske sekcije naše škole, u saradnji sa nastavnicama srpskog jezika, kao i predmetnim nastavnicima, iznedrili su novi broj elektronskih novina. Novine sadrže sve značajnije aktivnosti u našoj školi tokom prvog polugodišta tekuće školske godine, kao i kreativne likovne i literarne radove nadarenih učenika. Prelistajte, pročitajte, uživajte... I razmislite o tome da možda baš vi, ili vaši bližnji, postanete deo našeg tima od sledeće školske godine.
Časopis možete pogledati ako kliknete OVDE