^ Back to Top

Kuvajte sa nama

Anketa

Podržavam drugare/učestvujem na sportskim turnirima:

Da - 59.1%
Ne - 22.7%
Zavisi od raspoloženja - 18.2%

Total votes: 22
The voting for this poll has ended on: 27 jul 2018 - 00:00

FB stranica naše škole

by Αεροπορικα Εισητηρια

Elektronske novine "Mihiz"

Učenici novinarske sekcije naše škole, u saradnji sa nastavnicama srpskog jezika, kao i predmetnim nastavnicima, iznedrili su novi broj elektronskih novina. Novine sadrže sve značajnije aktivnosti u našoj školi tokom prvog polugodišta tekuće školske godine, kao i kreativne likovne i literarne radove nadarenih učenika. Prelistajte, pročitajte, uživajte... I razmislite o tome da možda baš vi, ili vaši bližnji, postanete deo našeg tima od sledeće školske godine.
Časopis možete pogledati ako kliknete OVDE