Dana 25. januara 2013. godine, u školi je prigodno obeležena školska slava Sveti Sava. Obeležavanju je prisustvovalo svo nastavno osoblje, kao i svi učenici škole.

Na literarnom konkursu povodom obeležavanja Školske slave - svetog Save, nagrađeni su učenici:

Milana Babić, učenica četvrte godine smera turistički tehničar osvojila je prvu nagradu:

Maja Mladenović, učenica druge godine smera vinogradar - vinar tehničar, osvojila je drugu nagradu:

Treće mesto podelili su učenica prve godine smera turistički tehničar Nikolina Ristanović i Dimitrije Kazimirović, učenik druge godine smera turistički tehničar.

Svim učenicima i nastavnom osoblju, želimo srećnu Školsku slavu!